Hakkımızda

Öncelikle şunu söylemek isterim bu sitede gördüğünüz bütün ilahiler ve dinimiz ile alakalı yazılar kişilerin kendilerine aittir. Hiçbirini sunucumuzda yada sitelerimizin içinde host etmiyoruz barındırmıyoruz tamamen internet sitelerinden gözümüze çarpanları ekliyor ve güzelliklerin paylaşılmasına katkıda bulunuyoruz.

 

Telif  hakları olan ve eklenmiş video yada ses dosyaları var ise lütfen bunu mesaj yolu ile bildiriniz bizde kaldıralım ama unutmayın ki videolar yada ses dosyaları sitemiz ile alakası olmadığından örnek olarak kodlarını alıp eklediğimiz global sitelerde hala yayınlanmaya devam edecektir.

 

Bu sitenin amacı güzel olan şeyleri ilahilerimizi paylaşmak sevdirmek ve daha çok insana ulaştırmaktır. Sanırım bunda da eser sahipleride bize destek verecektir. Şimdiden hepsine teşekkürlerimizi sunarız. Allah razı olsun.

 

 

İlahi sitemizde yer alan ilahiler orjinallerinden değiştirilip demo haline getirilmiştir. Ayrıca eser sahipleri bizler ile irtibata geçerseler kendi sitelerinin Linkleri ve Ayrıca eğer Cd Kaset yada benzeri medya ürününü satıyor iseler satış linkleri tarafımızdan konulacaktır.

Eser sahiplerine destek olmak amacı ile elimizden gelen herşeyi yapmaya hazırız ve ayrıca sizde ilahileri sadece dinlemekle kalmayın ürünleri satın alarak temin edin.

Sitemizdeki ilahiler Google Video – Youtube – Dailymotion gibi sitelerden alınmıştır.

Bizimle irtibata geçmek için askburn@hotmail.com adresini kullanabilirsiniz.

İlahi Dinle ve Paylaş

İlahiler

İlahi dinlemek ve ilahilerin güzelliğini kalbinizde hissetmeniz için lütfen sitemizi Facebook - Twitter gibi sosyal alanlarda paylaşınız.Allah razı olsun.